איך להרים אישה במכבסה

איך להרים אישה במכבסה

פברואר 4, 2022 0 By admin

אם אתה חושב שהמקום הטוב היחיד לאסוף אישה הוא בבר אז אתה טועה. מכבסות הן מקומות מצוינים לפגוש אישה נהדרת ולכבס את הבגדים שלך בו זמנית. פשוט על ידי עשיית משהו שאתה צריך לעשות בכל מקרה, יש לך הזדמנות לפגוש גם את הנשים הרבות שהולכות לשם.

הדרך הטובה ביותר לאסוף אישה שנראית טוב במכבסה היא להעמיד פנים שהיא חסרת אונים. החלק הזה לגברים הוא בדרך כלל קל. אתה מתחיל בכך שאתה מנסה לכבס רק כדי "להבין" שאתה לא בטוח איזה חומר ניקוי נכנס או בכמה רבעים להשתמש. אתה יכול להסתכל מסביב לכמה דקות; נסה להבין את זה בעצמך, כשלפתע היא עוברת ליד. כלאחר יד אתה מסתובב ושואל אותה במה היא חושבת שאתה צריך להשתמש עבור חומר הניקוי שלך. רוב הסיכויים שהיא תדע בדיוק באיזה סוג אתה צריך להשתמש ותעזור להסביר לך את כל התהליך. אם היא לא תצליח, שניכם יכולים לצחוק טוב ולעבוד על זה ביחד.

אלא אם היא לגמרי לא מעוניינת, זו עשויה להיות ההתחלה לשיחה נהדרת. עם Laundromat's אתה יודע שאין לאן ללכת. זה משאיר לך לפחות שעה או יותר להתחיל איתה שיחה. מכיוון שאולי היא משועממת כמוך, היא בטח תשמח לשוחח. אני מקווה שיהיו לכם הרבה במשותף ותוכלו למצוא כימיה מיידית. אל תדבר רק על כביסה. דאגו לשאול אותה שאלות על עצמה וסביר להניח שתגלו למה היא שם, אם היא גרה בקרבת מקום ועוד הרבה דברים על חייה. שעה היא הרבה זמן להרוג במכבסה.

אם אתה מציע לך להשתמש בחומר הניקוי שלה במקום לקנות בעצמך, אתה יכול להסתכל סביב כדי לראות אם יש בית קפה בסביבה ולהציע לה להחזיר לה על ידי קניית כוס קפה. שוב, אלא אם היא לגמרי לא מעוניינת, היא עשויה לקחת אותך על זה רק כדי להעביר את הזמן. זה יכול להוביל לשיחה נהדרת ואולי אפילו לדייט אמיתי בהמשך!Source by Andrew W John