איך להרוג חרקים מסריחים – עד כמה יעיל שטיפת כוח בבית שלך?

איך להרוג חרקים מסריחים – עד כמה יעיל שטיפת כוח בבית שלך?

ינואר 29, 2022 0 By admin

אחת הדרכים היעילות ביותר כיצד להרוג חרקים מסריחים ולמנוע מהם לפלוש לביתך היא לשטוף את הבית שלך באופן קבוע. שטיפת כוח יכולה להשיג מספר תוצאות רצויות (רצוי עבורך אך לא רצוי עבור חרקים מסריחים):

זה יכול לחסל כל זכר לנביעות הריח שאולי שחררו חרקים קודמים כשהם יושבים על חלונות הבית שלך. על ידי כך, תוכל להפחית את הסבירות שחרקים מסריחים אחרים שעפים במקום יבחינו בריח ויעקבו אחריו.

בהתאם לאופי של חומר הניקוי בו אתה משתמש, תוכל להדוף את החרקים הללו מלרצות להתקרב לביתך, כי הריח יבריח אותם. כל אחד מהחרקים האלה שכבר מקננים בתוך חריצים לצד החלק החיצוני של הבית שלך יכול להיות מודבר במקום אם הם באים במגע עם חומר הניקוי שאתה משתמש בו כדי לשטוף את הבית. עכשיו, כמובן שיש כמה חסרונות לשטיפת הבית שלך כאמצעי להרוג את הבאגים האלה:

– זה עולה כסף. לעשות זאת בעצמך יכול לחסוך לך כסף אבל יכול לעלות לך במונחים של זמן. אם אתה יודע איך לעשות את זה בעצמך, בכל אופן, לך על זה. אתה תמיד יכול לקרוא למומחה שיבוא ויטפל עבורך.

– יתכן שתצטרך לשטוף את הבית שלך באופן קבוע ותכוף כדי למנוע את בעיית הסירחון. זה לא פתרון קבוע לטווח ארוך כיצד להרוג את הבאגים האלה. עם זאת, זה מקנה לך קצת זמן, ונותן לך קצת הקלה מכל נגיעות חדשות.

– אולי לא תעריך את הריח של חומר הכביסה שבו משתמשים. אנשים רבים מצאו הצלחה בשימוש בדטרגנט רגיל לשטיפת כלים כאמצעי כיצד להרוג אותם. נראה שהכימיקל הנראה לא מזיק לבני אדם הוא קטלני ביותר עבורם.

השורה התחתונה היא שכביסה בעוצמה היא בהחלט משהו שתרצו לנסות.

מהצד השני, שקול את היתרונות האלה שיש לשטיפה חזקה לבית שלך להציע במאמצים שלך איך להרוג אותם.

– אם יש ריח כלשהו כגון פרומונים מחיידקי סירחון אחרים בקרבת הבית שלך, הפתרון הזה אמור לחסל אותו. זה יבטל את כל הריחות שאולי משכו יותר מהחרקים הללו להגיע לביתכם מלכתחילה.

– פעולה זו תבטל את הריח המגעיל שהם נובעים, שכן ייתכן שהריח הזה חלחל לציפוי הבית שלך.

– אם היו חרקים מסריחים שמקננים לאורך ציפוי הבית שלך, שטיפת החלק החיצוני של הבית שלך אמורה לעקור ולעקור את הקנים שהם יצרו לעצמם.

– במשך תקופה מסוימת, תמיסת הכביסה הכוחנית תשמש כציפוי מגן שיהרוג כל אחד מהבאקים הללו במגע.

אם אתה זקוק לעזרה מקצועית כדי להיפטר מבעיית החרקים שלך, אז אולי כדאי לשקול להזמין את המדביר המקומי שלך, שיהיה מומחה כיצד להרוג חרקים מסריחים.Source by Zeke Misek