איך להרוג חרקים מסריחים בבתים שיש בהם יחידות מזגן לחלונות

איך להרוג חרקים מסריחים בבתים שיש בהם יחידות מזגן לחלונות

פברואר 26, 2022 0 By admin

חרקים סירחונים ידועים לשמצה בהתמדה שלהם בכל הנוגע לחיפוש כניסה לביתך במהלך חודשי הסתיו.

1. חרקים מסריחים רוצים להיכנס לבית במהלך החורף.

האם שמתם לב שעונת השיא לבעיות של הדבקה בסירחון במשקי בית בצפון אמריקה היא בתחילת הסתיו? זה לא סתם או במקרה. חרקים מסרחים אינם שונים מכל חרק או חיה אחרים המבקשים באופן אינסטינקטיבי להימלט מחומרת החורף, או על ידי תרדמת חורף או על ידי נדידה דרומה. מה שגורם לחרקים מסריחים להתבדל מחרקים אחרים הוא ההתמדה שלהם בכל הנוגע לעניינים של חיפוש מחסה במקומות חמים במהלך הסתיו והחורף. בעוד שזה נדיר מאוד למצוא חרקים אורבים בבית שלך במהלך חודשי החורף, חרקים מסריחים הם חריג בולט.

2. הם יחפשו כל אמצעי להיכנס לבית.

אם חרק מסריח אינו מסוגל לחפש מחסה במשק בית חם במהלך חודשי החורף, הוא בהכרח יירדם. אבל במהלך חודשי הסתיו, ספטמבר ואוקטובר, תמצאו את היצורים הקטנים האלה בין המתמידים ביותר בכל מה שקשור לניסיון להיכנס לביתכם לקראת החורף. בכל מקום שהם יכולים למצוא כל סוג של פתח בבית שלך, איכשהו הם יצליחו לפלס את דרכם בתוך הבית, איפה שחם. הפתח הזה יכול להיות סדק ביסוד הבית שלך, צינורות מאוורר הפליטה ממייבש הכביסה שלך, פתח הפליטה של ​​התנור, הארובה שלך, רווחים באדני החלונות, קרעים במסכי החלונות שלך, או כל חריץ אחר שהם יכולים למצוא. די לומר שאם יש דרך להיכנס לביתכם, חרק סירחון נחוש ימצא דרך. זו המשימה שלהם בחיים בחודשי הסתיו.

3. יחידת מזגן החלון היא אחד החלקים הפגיעים ביותר בבית.

בין הדרכים הרבות והשונות שיש עבור חרקים מסריחים לקבל גישה לביתך, יחידת מזגן החלון היא אחת הפגיעות ביותר. אחרי הכל, זה פתח ממשי לתוך הבית שלך. תוכנן לאוויר להישאב לתוך הבית שלך מבחוץ, זוהי הזמנה פתוחה לחרקים האלה לזחול ישר דרכם. זוהי כמובן בעיה נפוצה בכל פתח לביתכם, בין אם מדובר ביחידת מיזוג מרכזית, או בכל צינור פליטה אחר המוביל אל מחוץ לביתכם. חרקים מסריחים יכולים לפלס את דרכם גם דרך אלה. ההבדל העיקרי הוא שהמרחק בין העולם החיצון לפנים הבית שלך הוא קטן מאוד, והוא מרחק קצר יחסית עבור חרק מסריח לטרק לפני שהוא סוף סוף מגיח לביתך. אם אינך נוקט באמצעי הזהירות וההגנה הדרושים כדי לאטום את יחידת מזגן החלון שלך ולהפוך אותה לאטומה ובלתי חדירה לחלוטין, למעט זרימת מולקולות האוויר עצמן, אזי יחידה זו הופכת להזמנה פתוחה עבור חרקים מסריחים לעשות את שלהם. דרך לתוך הבית שלך.

4. הבעיות ביחידות מזגן חלונות.

מכיוון שיחידות מזגנים הן יחידות המותאמות לפתח שנחתך מהקיר שלך, עליך להיות מודע לעובדה שאפילו הרווחים הקטנים ביותר בין היחידה לקיר יכולים להיות מספיק גדולים כדי שחרקים מסריחים יחליקו דרכם. ואל תאמינו, חרקים מסריחים יכולים וימצאו דרך לעבור את היחידה הזו, ברגע שהם מסוגלים לזהות נוכחות של חום הנובע מאותה היחידה. חרקים סירחונים ידועים לשמצה בכך שהם חודרים לבתים ועושים את דרכם בתוך הבית, והם ידועים לשמצה באותה מידה בהתמדה שלהם לעשות זאת.

5. כיצד לשמור על יחידות מזגן החלונות שלך.

בעוד שרוב יחידות המזגנים המותקנות בצורה מקצועית נועדו להשתלב במדויק בפתח בקיר החיצוני שלכם, אין מנוס מכך שלפעמים אתם עלולים להגיע ליחידה שאינה מתאימה באופן מושלם, אפילו במילימטרים ספורים. זה נכון גם לגבי התקנות חדשות וגם החלפות, וגם לגבי יחידות קיימות שנמצאות בחלון שלך זמן רב. להלן מספר טיפים כיצד תוכל להגן על יחידות מזגן החלונות שלך כדי למנוע פשפשים מסריחים לעבור דרכם כדי להיכנס לביתך:

i) השתמש בנייר דבק.

סרט דביק הוא דרך יעילה ביותר לאטום את כל הרווחים בין יחידת מיזוג האוויר בחלון שלך לקיר. הוא מספק מחסום מוצק ובלתי חדיר. בנוסף, הוא דביק, כך שלא סביר מאוד שהוא יתבטל, בנוסף הוא יכול ללכוד כל חרקים מסריחים שבאים במגע עם משטחי הדבק, ולסכל את ניסיונותיהם להיכנס לביתך.

ii) רססו את החלון בסבון כלים.

זה אולי נשמע כמו פתרון מוזר, אבל העובדה היא שסבון נוזלי לשטיפת כלים הוכח כקטלני לחרקים מסריחים ופועל כגורם מרתיע מצוין נגדם. על ידי ריסוס החלק החיצוני של החלון שלך בסבון כלים, זה אמור להספיק כדי להרחיק אותם. כמובן, אם זה לא מעשי לרסס את החלון בסבון כלים בעצמכם, אז אולי תרצו לשטוף את החלון שלכם (כמו גם את שאר הבית) בצורה מקצועית.

iii) אטום את החלון.

אם יש לך פערים כלשהם באדן החלון או באזורים שבהם החלון שלך פוגש את מסגרת החלון, אולי תרצה למלא אותם עם אטימה. ברגע שהחומר מתייבש, זה יהווה מחסום מוצק ואטום למים שחרקים מסריחים לא יוכלו לעבור אותו. כמו כן, אם חרקים מסריחים הצליחו להיכנס לביתכם דרך הסדקים הללו והם מתחבאים בין הקירות, אז זה יטפל בהם. על ידי איטום הפתחים עם אטם, זה ילכד, יחנק ויהרוג את כל החרקים המסריחים שעלולים להסתתר בתוך הקירות שלך, כך שהם לא יכולים לחזור החוצה ולארוב בתוך הבית שלך.

6. כסו את יחידת המיזוג שלכם.

דבר אחד שאתה יכול לעשות הוא לצמיתות לעטוף את יחידת המזגן שלך בכיסוי בעל מרווחים צרים מכדי שחרקים יוכלו לעבור דרכם, אך הם פשוט גדולים מספיק כדי שמולקולות אוויר יעברו דרכם. המקרה הזה יהיה קצת דומה לכלוב.

דרך נוספת לכסות את המזגן שלך תהיה עטופה אותו לחלוטין בתוך כיסוי כאשר הוא אינו בשימוש, במיוחד בחודשי החורף.

הסרה מלאה של יחידות מזגן חלונות במהלך חודשי החורף היא גם אפשרות, בתנאי שתוכלו לעלות על הרווח בקיר לחלוטין, לאטום את הקצוות ולוודא שהוא אטום.

להחזיק מזגן לחלון הוא הכרח בחודשי הקיץ, בבתים שאין בהם מיזוג מרכזי. לרוע המזל, היוקרה והנוחות שבמיזוג אוויר גורמות למחיר… ההחלפה היא בכמות המאמץ שעליכם להשקיע כדי להבטיח שהיחידה שלכם לא תצא מהבית שלכם חשופה להתפשטות של חרקים מסריחים.Source by Zeke Misek