איך להלבין שיניים בבית – 7 טיפים כדי לקבל חיוך לבן יותר מבריק תוך ימים

איך להלבין שיניים בבית – 7 טיפים כדי לקבל חיוך לבן יותר מבריק תוך ימים

ינואר 7, 2022 0 By admin

שיניים מוכתמות הן נשיקת מוות. אף אחד לא אוהב להסתכל על שיניים של מישהו כהות בכמה גוונים מהרגיל. זה יכול להשפיע לרעה על האגו שלך, ולגרום לך לזוז לאט הצידה ולדעוך אל השכחה. כדי למנוע את זה אי פעם, עיין בטיפים שלהלן כיצד להלבין שיניים בבית.

1. הלבנת שיניים לא צריכה להיות יקרה. אבל אתה חייב לעשות מאמץ לפנות לרופא השיניים שלך מדי חודש. לרופא השיניים שלך יהיה מושג לגבי הטיפולים היעילים ביותר עבור השיניים שלך. הוא גם עבר הכשרה מקצועית להתמודד עם בעיות שונות, החל ממחלת חניכיים לעששת ועד לכתמים בשיניים. שאל אותו אם הוא יכול להמליץ ​​על כמה טיפולים זולים. אחרת, עקוב אחר השלבים הבאים על איך לבנות שיניים בבית.

2. כלול תמיד פירות וירקות בארוחות שלך. אכלו הרבה מהם גם במהלך חטיפים. הויטמינים שאתה רוכש באכילתם נחוצים כדי לשמור על הזוהר הזה בעור ובשיניים. סידן חשוב מאוד גם מכיוון שהוא מחזק את העצמות והשיניים שלך, ומאפשר להן לזרוח יותר מתמיד.

3. הסר את ההרגל של שתיית תה, קפה ומשקאות קלים. לא רק שיש להם השפעות שליליות על בריאותך כולה, המרכיבים הכהים שלהם יכולים להיספג לאט לאט בשיניים. ואתה לא רוצה שזה יקרה, נכון? השיניים שלך יקרות מכדי להסתבך עם קפאין מגעיל ופחמן שאתה מקבל משתיית החומרים האלה.

4. במקום הנוזלים הלא בריאים האלה, שתו הרבה מים ולפחות כוס חלב כל יום. מים שוטפים כתמים שאחרת עלולים להיתקע בשיניים. חלב, לעומת זאת, מכיל הרבה סידן. תכולת סידן גבוהה בגוף אומרת רק דבר אחד – שיניים בהירות וחזקות יותר ונראות טוב יותר.

5. קבל שיניים מקסימות על ידי שפשוף החלק הלבן של התפוז שוב ושוב. הסיבים הנאים האלה הוכחו כיעילים בשיקום האמייל הלבן. למעשה, היסודות המצויים בהם מופקים כעת על ידי יצרנים בערבוב חומרי הלבנה.

6. אפשר גם לנסות את טריק הסודה לשתייה. שימו כמות קטנה של סודה לשתייה בנייר אלומיניום וערבבו אותה עם כמות קטנה לא פחות של משחת שיניים. הניחו את נייר הכסף סביב השיניים למשך שעה ושטפו אותו היטב לאחר מכן. פעולה זו שלוש פעמים בשבוע תשפר מאוד את הצבע הלבן של השיניים.

7. בעת רכישת מוצרים מחוץ לדלפק, תמיד לוודא שכתוב על התווית מי חמצן. מי חמצן הוכח כפתרון החזק ביותר כיצד להלבין שיניים בבית. למעשה, אתה יכול אפילו לקנות תמיסה של מאה אחוז מי חמצן ולערבב כמות קטנה עם מים. לגרגר מספר פעמים ביום.Source by Casey Gentles