איך להלבין את השיניים בבית?  הדרך העצלה והקלה לקבל את השיניים שלך לבנות בצורה מדהימה!

איך להלבין את השיניים בבית? הדרך העצלה והקלה לקבל את השיניים שלך לבנות בצורה מדהימה!

ינואר 10, 2022 0 By admin

מי עוד מעוניין להלבין שיניים מהבית? אם אתה כמו פעם, אתה כנראה לא מרוצה מדי מהחיוך שלך. אתה יכול לדאוג מה זה אומר על ההיגיינה שלך… או שאתה יכול פשוט להיות מודע לעצמך עד כמה זה לא אטרקטיבי זה עשוי להיראות לאחרים. האמת היא, עם כל כך הרבה אנשים שמתאמנים בחדר כושר, מוציאים מאות דולרים בשנה על שיער, או בגדים… או סגנון בסך הכל, הדרך הטובה ביותר לשפר באופן קיצוני את המראה שלך, ו"משיכה מינית" היא למעשה תתחיל עם החיוך שלך!

האם ידעת, למשל, כמעט בכל מחקר שנעשה ב-20 השנים האחרונות, השיניים (או החיוך) מופיעות כמעט תמיד בתור הדבר הכי מושך שאחרים מבחינים בהם כשהם מסתכלים עליך? (אפילו יותר מ"החשודים הרגילים" שרוב האנשים חושבים ש"בוהים בהם" כשפוגשים מישהו חדש, במיוחד על ידי גברים..)

במסע שלי לעשות את השיניים שלי כמה שיותר יפות…ולקבל חיוך מהמם משלי, למדתי כמה אמיתות סופר פשוטות שגם אתם כנראה תעריכו……..

  1. רוב משחות השיניים המלבינות, רצועות הג'ל ומצוירות ללא מרשם על מוצרים אינן עובדות
  2. בעוד שהלבנת שיניים מקצועית עובדת טוב… זה הרבה יותר מדי יקר (ומיותר) עבור רובם
  3. האבולוציה של מערכות הלבנה בבית נעשתה כל כך טובה…שכמעט כל אחד יכול להפיק תועלת, לעתים קרובות בן לילה

האמת?

אמנם ביצעתי את חלקי בעבודה מקצועית על השיניים שלי (פלטה ועוד כמה עבודות "יישור" והלבנה) ואני מעריך את היתרונות שזה הביא, שום דבר לא שיפר את החיוך שלי, או את המראה שלי כמעט כמו בבית מערכות הלבנה מבוססות.

  • הם לא יקרים.
  • הם לא קשים להשגה.
  • ולעיתים קרובות הם עובדים באותה מידה כמו גם טיפולי שיניים יקרים בהרבה, שלעתים קרובות משתמשים באותם מרכיבים וחומרי הלבנה בדיוק! (אבל בשבריר מהמחיר)

השורה התחתונה היא שמערכות הלבנה ביתיות הן אידיאליות עבור אנשים שאינם מרוצים מהחיוך שלהם!

ייתכן שהם גם לא יוכלו להרשות לעצמם להוציא כסף רב על הלבנה מקצועית באמצעות ביקורים חוזרים אצל רופאי השיניים. אולי גם אין לך זמן לעשות את זה. (עניין גדול בשבילי!)

למלבינים בבית יש את היתרון שהם נוחים מאוד בזמן, שכן ברור שאתה יכול להלבין את השיניים לפי לוח הזמנים שלך, נוחות ונוחות!

(תגיד שלום להלבנת לילה …. בזמן שאתה ישן!)Source by Tina Bardo