איך להכין שעווה לרכב

איך להכין שעווה לרכב

פברואר 28, 2022 0 By admin

איך להכין שעווה

כיום נעשה שימוש בשעווה של דבורים בשעווה לרכב, אך בדרך כלל משתמשים בה בעיקר בשעווה רהיטים ובליטוש. אתה יכול להכין שעווה משלך בקלות רבה, אבותיי עשו במטע בקייפ קוד, זה תהליך פשוט יחסית ומהנה מדי.

ראשית אתה צריך כמה סירים לרתיחה וסיר מים חמים. פוליש נוזלי לרהיטים הוא פשוט, השתמש ברבע כוס סבון שנהב, רבע קילו של שעוות דבורים, 1 כוס טרפנטין וחצי כוס מים. ממיסים את הסבון במים חמים, מכניסים את השעווה המגולחת לתוך הטרפנטין ואז ממיסים יחד לאט, ואז שופכים את תערובת הסבון לתוך התערובת ומערבבים עם כף עץ, לאחר ערבוב היטב שופכים אותה לצנצנת זכוכית ויש לך, מאוד קַל. משחת קרם דבורים שעוות דבורים שיכולה לשמש גם על מכוניות עם כמות מופחתת של טרפנטין עשויה על ידי שימוש וערבוב של רבע ק"ג של שעוות דבורים, 2 כוסות טרפנטין, רבע כוס סבון אייבורי נוזלי, 1 כוס מים חמים עד רותחים ורבע כוס של שמן אורן. ההבדל היחיד שיש לך לוודא שכל שעוות הדבורים מומסות תחילה ומצננים ואז מערבבים אותה לתוך מי הסבון החמים עד שהיא מתקרשת ואז מחממים מחדש יחד ומתמוססים. אם תפחית את תכולת הטרפנטין תוכל להשתמש בו גם במכונית שלך. זה ממשיך חלק וזה עובד טוב.

אמנם, אני חלק משעווה קרנובה למכוניות בגלל קלות השימוש שלה, אבל מנקודת מבט ריאלית של הגנה הקרנובה מחזיקה רק שלושה חודשים בעוד שהמסת שעוות הדבורים עשויה להימשך מעט יותר. עבור פוליש מוצק לרהיטים שעוות דבורים, המועדף על ידי סוחרי העתיקות שפגשנו בכבישים האחוריים של NH, VT ומיין, כל מה שאתה עושה הוא להשתמש בכמויות שוות של שמן פשתן, שעוות דבורים וטרפנטין. המוצר המוגמר הוא חום זהוב ורודף ונראה עשיר בתוכן. עכשיו יש לך ריח שמן לימון בלק רהיטים, שניתן להוסיף בקלות למים הרותחים במהלך התהליך.

יש הרבה שעוות טובות לשימוש על מכוניות שלא הייתם שמים על גלשנים, רהיטים או פסלים. שעווה נמצאת גם באוזן האדם. ישנם שני סוגים שונים והגנטיקה שלך מכתיבה איזה מהם יש לך. לרוב הצמחים יש גם ציפוי מגן דק של שעווה. לרוב עצי הפרי וההדר וצמחי הירקות יש שעווה על הפירות, העלים והירקות שהם מייצרים שאנו אוכלים. בעלי חיים רבים ואפילו כמה דגים מייצרים גם שעווה אורגנית. רכיבי שעווה אחרים נמצאים במינרלים ובמוצרי נפט ובתזקיקים.

ישנם פולימרים או סינתטיים, המיוצרים על ידי האדם לסוגים שונים של שעוות. אנחנו מקבלים שעווה ממגוון מקורות באמת. הקרנובה שדיברנו עליה היא שעווה מועדפת על ידי פרטים רבים. שעוות קרנובה נמצאת על העלים של עצי דקל הקרנובה. שעווה הקרנובה הטובה ביותר מגיעה לדעתי מעצי הדקל של ברזיל. אתה יכול לזהות שעוות קרנובה טובה לפי חרוזי המים למעלה כפי שאתה רואה כשאתה מפרט את המכונית שלך. שעווה קנדלילה מגיעה מצמח הגדל בחלקים של מקסיקו, פנמה, קוסטה ריקה, ניקרגואה וגואטמלה ולעיתים בדרום מערב ארצות הברית. זוהי שעווה חומה ולא רק שאנשים השתמשו בה במכוניות, היא משמשת בתקליטי פטיפון, תחבושות רצפה ונרות. למרות שזה המרכיב העיקרי של שעוות נרות, הוא מעורבב עם שעוות אחרות בדרך כלל בנרות שאנו משתמשים בבתים שלנו.Source by Lance Winslow