איך להכין סבון אורגני, נקי מחומרים מגרים וכימיקלים תעשייתיים

איך להכין סבון אורגני, נקי מחומרים מגרים וכימיקלים תעשייתיים

ינואר 21, 2022 0 By admin

זה נראה כמוך, כמו שאנשים רבים בימינו חושבים להכין סבון משלך כדי שתוכל להימנע מהכימיקלים המסוכנים בסבונים המיוצרים בתעשייה. זו מטרה שכדאי לשאוף אליה מכיוון שכמעט כל האנשים שאני מכיר שניסו סבון ביתי לא רוצים לחזור לסבונים שנרכשו בחנות, לעולם. הנה איך להכין סבון אורגני בנוחות של הבית שלך.

אם תשאירו את כל המרכיבים הנוספים שנכנסים לפרויקט סבון שלם תוצרת בית כמו ריחות וכן הלאה, אז אפשר להכין סבון על ידי ערבוב של שורית (המכונה גם נתרן הידרוקסיד, כימיקל שניתן למצוא בטבע) עם שונות שומנים ושמנים. זה נקרא ייצור סבון בתהליך קר מכיוון שהערבוב נעשה רק מעט מעל טמפרטורת החדר, מספיק כדי שהשומנים יימסו.

לפני שתתחיל, אתה צריך להכין תמיסת שורית על ידי ערבוב של שורית עם הכמות הנכונה של מים. מכיוון שזה מתחיל תהליך כימי, התמיסה מתחממת ואתה צריך לתת לה זמן לתת לה להתקרר לטמפרטורת החדר.

רוב הטרחה הראשונית של תחילת הכנת סבון היא קנייה או ייצור הכלים. תצטרך תבנית להכניס את נוזל הסבון שלך להתייצב, אתה צריך סיר להמיס את החומרים לתוכו, קנקן להחזיק בו את תמיסת השבן, מדחום לממתקים למדידה מדויקת, וכן הלאה. בלנדר מוט חיוני גם כדי לערבב את החומרים – זה יכול לעזור לך להשיג עקבות בתוך חמש דקות, בעוד ערבוב עם כפית יכול לקחת לך שעתיים!

זכור כי שובן הוא קאוסטי ועלול לשרוף את העור שלך כאשר אתה שופך אותו. ללמוד להתמודד עם שולית בבטחה הוא החלק הקשה ביותר בלימוד איך להכין סבון אורגני, ואתה צריך ללבוש כפפות גומי ומשקפי פלסטיק בזמן שאתה עושה זאת.

אבל ברגע שאתה מרגיש בטוח עם לית, אל תעכב להתחיל! תסתכל על כל הדברים שכבר יש לך במטבח שאתה יכול להשתמש למטרה זו, וקנה כל מה שאתה צריך בתוספת.

אז אתה רק צריך למצוא לעצמך מתכון שאתה אוהב – שמנים שונים וכמויות שונות של אלה יתנו לך כל מיני סבונים, פחות או יותר קצף, לחות או לא וכן הלאה. לכו לקנות את הרכיבים וזכרו לבדוק את התוויות כדי לוודא שהם אורגניים.Source by Bradley Edwards