איך להוריד דבק סופר ממכונית

איך להוריד דבק סופר ממכונית

פברואר 8, 2022 0 By admin

מכוניות רבות מגיעות כעת עם אפשרות ליישם ציפוי סופר מגן, הנקרא לעתים קרובות מעילים שקופים ו"חזיות". אלה עוזרים מאוד לשמור על דברים כמו צואת ציפורים חומצית ושבבי אבן שלא יפגעו בעבודת הצבע החיצונית של המכונית שלך. אבל כשמישהו שופך עליו דבק סופר, זה מצב הרבה יותר דביק.

הלוואי שאלו היו חדשות טובות וחדשות רעות, אבל אין חדשות טובות לסופר דבק ולמשטחים צבועים. המרכיב הבסיסי ברוב מסירי ה-Super Glue ו-Crazy Glue, הוא אצטון. הכימיקל הזה נמצא גם בלק, שהוא פופולרי מאוד להסרת טפטופים וכתמים קטנים ברחבי הבית, כל עוד הם נמצאים על עור, עץ, זכוכית ומשטחים שלא יוכתמו או יישטפו מהצבע שלהם. .

אצטון יכול לשמש אפילו על שולחן או ארון מוגמר, אבל רוב הסיכויים שהוא יפגע בברק/גימור, ותמיד יש לבדוק אותו על אזור נסתר, תחילה.

אין באמת דרך בטוחה להוריד סוג זה של חומר מליטה ממשטח המתכת הצבוע של מכונית, מבלי להסיר אזור של צבע. השיטה היחידה שאתה יכול לנסות, שהיא בשום פנים ואופן לא מובטחת, משמשת גם על העור וזה שילוב של קרם ידיים כבד, עם קצת אבקה או סבון נוזלי. ראשית, יש להשרות את השפך במים חמים על ידי הנחת סמרטוט מטפטף עליו. לאחר מכן קחו מטלית, טבלו אותה בתערובת שלכם, ומרחו אותה על הדבק ושפשפו. השילוב של גריז והחלקה של מרכיבי הנפט בסבון, יכול להקל על הדבק מהעור, אבל ברכב, בהתחשב בעובדה שהדבק מודבק לצבע ולא למשטח קבוע, אולי תוכל להזיז את הדבק, אבל זה יוריד איתו את הצבע.Source by Brenda H. Murphy