איך להגיע למרפקים וברכיים הוגנים ורכים

איך להגיע למרפקים וברכיים הוגנים ורכים

מרץ 8, 2022 0 By admin

המרפקים והברכיים הם בקלות החלק המחוספס והכהה ביותר בגופך. אזורים אלה באמת יכולים לגרום לכל העור שלך להיראות לא מושך. מגיע לך עור רך ובהיר.

כדי שיהיה לך את העור שאתה רוצה, כדאי לנסות את הטיפים הבאים:

1. פילינג את העור שלך.

פילינג נשמע קצת מרתיע עבור אנשים רבים, אבל זה למעשה מועיל. זה יכול לעזור בהורדת תאי עור מתים באזורים עבי העור של הגוף שלך כגון המרפקים והברכיים שלך. זה עוזר לעור להיות רך וחלק.

אתה לא צריך פילינג משוכלל. אתה יכול להכין בעצמך. נסו לערבב שיבולת שועל, דבש ויוגורט. זה עובד היטב בקרצוף תאי עור מתים ובהלחנת העור לעומק.

2. השתמשו בקרם לחות יעיל.

חפש מוצר לחות המכיל מרכיבים מרככים שיכולים באמת לנעול את הלחות בעור שלך ויכולים לעזור להבהיר את גוון העור שלך. המרכיבים Extrapone Nutgrass, Phytessence Wakame ו-Maracuja אמורים לעזור לך.

Extrapone Nutgrass הוא צמח בעל תמציות שורשים שיכולות לעכב את ייצור המלנין בשיעור של עד 45%. זה יכול להפוך את המרפקים הכהים והברכיים הכהות שלך לבהירות והוגנות יותר. יש לו גם תכונות מרככות שיכולות להיפטר מיובש רב בעור.

Phytessence Wakame הוא סוג של אצות ים שיכולות למנוע אובדן פתאומי של חומצה היאלורונית. חומצה זו חיונית לשימון הקולגן והאלסטין. Maracuja גם עוזר לחות את העור. הפסיפלורה הברזילאית הזו היא בעלת יכולת להעתיק את פונקציות שמירה על הלחות של העור.

3. נסה להשתמש באלום.

אלום קריסטל ניתן לקנות בחנות בריאות ובריאות או מבית מרקחת. אתה יכול לחבוט או לטחון אותו כדי להפוך אותו לאבקה. הרטיבו את העור ושפשפו את האבקה על המרפקים והברכיים. זהו טיפול פילינג והבהרה טוב.

אתה יכול גם להוסיף אבקת אלום לקרם או לקרם הלחות שלך. החל אותו על האזורים הפגועים של העור שלך.

4. לעסות פפאיה מעוכה על האזורים הפגועים.

פפאיה בשלה מכילה אנזימים מלבינים. זה יכול לעזור ליישר את גוון העור שלך. הוא מכיל גם בטא קרוטן שיכול לעזור לתקן רקמות עור פגומות. זה יזין ביעילות את העור שלך.

5. מערבבים שמן ויטמין E ואבקת פנינים.

אבקת פנינים מכילה תכונות הלבנה טבעיות. זה יכול בקלות להאיר את גוון העור שלך ולהפחית את הנזקים על המרפקים והברכיים. שמן ויטמין E יכול לעזור לעור לחות. יש לו את היכולת לנפח תאי עור חלשים ולהילחם בהשפעות הרעות של רדיקלים חופשיים מזיקים.Source by Elizabeth Simpson