איך זה להיות חבר צוות קבינה

איך זה להיות חבר צוות קבינה

ינואר 12, 2022 0 By admin

הם צריכים לעשות תדריך בטיחות ולתאר את לוח הטיסות ולברר אם יש לנוסעים דרישות מיוחדות לפני ובמהלך הטיסה.

כל צוות הקבינה חייב להשתתף בפגישה לפני הטיסה עם טייסי המשנה. הפרטים העיקריים של הטיסה נידונים ולכולם מוקצות משימות ספציפיות.

המטוס צריך להיות במצב מושלם כדי לוודא שרמת ניקיון והיגיינה גבוהה מסופקת. אחת המשימות הראשונות שלהם היא לקבל את פני הנוסעים ולהראות להם היכן מושבם.

ישנן הנחיות בטיחות קפדניות שיש לפעול לפיהן כמו בדיקה שמזוודות מאוחסנות בצורה נכונה, לוודא שכל הנוסעים מאזינים להפגנת הבטיחות ויוצאים מהמטוס בצורה בטוחה ומסודרת. צוות הקבינה חייב להיות מאומן להתמודד עם מצבי חירום ותדריכי ביטחון ולהיות מסוגלים לעבוד ביעילות תחת לחץ.

תפקיד זה דורש סוג מסוים של אדם שהוא ידידותי, ייצוגי ובעל אישיות נהדרת. מיומנויות מעמיקות יותר כוללות דברים כמו יכולת להישאר רגועה תחת לחץ, להיות רגיש ומרגיע, ובעלי קול דיבור ברור. יש גם דרישות פיזיות מסוימות לתפקיד זה. חבר צוות קבינה חייב להיות בכושר גופני, בעל ראייה טובה, להיות מסוגל לשחות לפחות 25 מטר ולהיות חכם ומטופח.

כל מי ששוקל להיות איש צוות קבינה צריך לקחת את הזמן לשקול את דרישות התפקיד. אנשי המטוס יבלו את רוב זמנם מחוץ לבית, בנסיעות בכל רחבי העולם. זה יכול להפעיל לחץ על חיי המשפחה ואינו יציב במיוחד. עם זאת, אסור לשכוח את היתרונות כי תפקיד זה יכול לספק הזדמנויות נהדרות והזדמנות לגלות את העולם. יש הזדמנות לחקור תרבויות שונות וללמוד שפות חדשות. תפקיד זה יכול גם לספק היכרות מצוינת לקריירות אחרות הדורשות כישורי תקשורת טובים וכרוכים בהתמודדות עם אנשים.

אפשר לחשוב שמשמרת של חבר צוות תא נוסעים מסתיימת ברגע שהמטוס פוגע בקרקע, אבל למעשה יש להם עוד כמה משימות להשלים. צריך לבדוק את המטוס כדי לבדוק שלא נשאר כלום מאחור, יש דוחות טיסה למלא ויש לחלוק מידע בין הצוות.Source by Johnny E Smith