אחסון איפור: טיפים לאוסף מאורגן בצורה מושלמת

אחסון איפור: טיפים לאוסף מאורגן בצורה מושלמת

ינואר 2, 2022 0 By admin

איפור חשוב מאוד לשימוש היומיומי שלך וגם לאירועים מיוחדים. כדי להקל על הגישה של האיפור, כדאי תמיד לשמור אותו מאורגן היטב ובמיקום קל לצפייה. יש אנשים שיש להם הרבה איפור אבל בגלל אופן השמירה שלהם, הם בסופו של דבר לא משתמשים בו. כשאתה מארגן את האוסף שלך, אתה הולך למצוא את מה שאתה מחפש בכל פעם שאתה צריך או רוצה אותו. להלן 5 השלבים לאוסף מאורגן מושלם של איפור.

אזור אחסון איפור צריך לתת עדיפות ללבוש היומיומי שלך

כשאתה מאחסן את האיפור שלך, תצטרך להקדיש זמן, למצוא אזור גדול שבו תוכל לפזר את כל האיפור שלך ואז לעבור דרכו כדי לקבוע מה את לובשת על בסיס יומיומי ומה לא. איפור שאת משתמשת בו כל יום צריך להיות מאוחסן במקום קרוב ונגיש בהשוואה לזה המשמש רק לאירועים מיוחדים. אספו את האיפורים לערימות לפי תדירות השימוש בהם.

ערימות לאחסון איפור

בעת יצירת ערימות אחסון איפור, תוכלי לקבל למשל ערימה ללבוש יומיומי המורכבת מהאיפור עם הצבעים הבסיסיים המתאימים כמעט לכל לבוש שתלבשי עם השפתון המתאם. הקפד לשמור את זה פשוט. אתה יכול גם לקבל ערימה של האיפור שאתה משתמש לטיפוח העור. זה יכלול דברים כמו קרם לחות, מסנני קרינה, מסירי איפור, סרומים וטיפולי אקנה. כמו כן ניתן לכלול Q-tips וכדורי צמר גפן בין מוצרי הטיפוח. הסרת איפור עשויה להיות הכרחית על בסיס יומיומי במיוחד אם אתה מטייל הרבה, אתה איש ספורט או שאתה פשוט לא אוהב להיות מכוסה באיפור כל היום. כדי לחסוך במקום אחסון איפור, רכשו חבילה של בגדי ניקוי מורטבים מראש כדי לעזור לכם בהסרת איפור.

ערימת אחסון איפור נוספת שתוכל ליצור לנוחות הגישה היא זו המכילה איפור שאתה משתמש בו רק לאירועים מיוחדים. הקולקציה הזו תכלול את האיפור שקנית כדי להתאים רק לסוגים מיוחדים של תלבושות, צבעים דרמטיים, ריסים מלאכותיים, צבעים פראיים כמו אלה המשמשים לליל כל הקדושים, אבקת שימר שתוכלי ללבוש כשאת הולכת למועדונים וכל איפור אחר שאת לובשת לעיתים רחוקות. אפשר גם ליצור ערימה לאיפור עונתי. אם אתה מסוג האנשים המשזפים, סביר להניח שגוון העור שלך ישתנה מעונה לעונה. לכן אתה יכול לקבל גווני בסיס שונים כמו גם גווני פודרה לשימוש במהלך הקיץ. צבעי קיץ כהים יותר של איפור עשויים להיות חשובים גם אם את משתזפת בקיץ.

כל דבר ישן, שבור או גורם לגירוי לא אמור לתפוס מקום לאחסון איפור

כשאתה דוגמת את האיפור שלך לאחסון, אם אתה נתקל באחד ישן מדי, הקפד להשליך אותו כך שהוא לא יתפוס יותר מקום. איפור ישן עלול להתקלף או לאסוף חיידקים שיהפכו את האוסף שלך לא מסודר. לכן עליך לדעת כמה זמן כל איפור צריך להישמר לפני שהוא נפטר. מוצרים כגון אייליינר נוזלי ומסקרה צריכים להיפטר לאחר שלושה חודשים. אין להשתמש בקרמי עיניים, יסודות לעיניים, בסיסי עיניים, צלליות קרם וכל פריט אחר על בסיס קרם או ג'ל המיועדים לשימוש בעיניים לאחר שישה חודשים. ניתן להשתמש במוצרים מסוימים אפילו במשך שנה ומעלה, אז אתה רק צריך להיות זהיר לגבי תאריכי התפוגה ולהיפטר מאיפור שלא תשתמש בו יותר כדי ליצור יותר מקום.

קבל תיקים או ערכות לאחסון איפור מחנות יופי מקומית

תיקי אחסון איפור יעזרו לך לאחסן את האיפור שלך בצורה מסודרת ונגישה בקלות. תיק איפור טוב יהיה זה שיוכל לאחסן את כל מה שיש לך. התיקים משתנים באופן עיצובם אך לרובם יש לרוב קיר פנימי הניתן לניקוי וכן רוכסן שניתן לסגור כדי למנוע שפיכה. יש להם גם כיסוי חיצוני או מרופד שמציע הגנה נוספת. אלטרנטיבה לשקיות אחסון האיפור יהיו קופסאות ציוד קטנות שהן קצת יותר גדולות, זולות וגם די מעולות כשמדובר בארגון מגוון רחב של איפור. קופסאות הציוד מצוינות במיוחד לאיפור המיועד לאירועים מיוחדים, שכן ניתן לראות בקלות מה זמין. אם את לא מרבה לסחוב את האיפור שלך או שאת מורחת אותו בעיקר כשאת בבית, סל או מגירה יתאימו גם לאחסון האיפור היומי.

בדוק את מיקום אחסון האיפור שלך כדי לראות את המצב של כלי היישום

תצטרך לבדוק את מיקום אחסון האיפור שלך ולראות אם כלי המריחה שברשותך מספיקים, הם התלכלכו או שהם פשוט מרחפים בתחתית התיק או המגירה. אם כלי היישום אינם נקיים, חיידקים עלולים להצטבר במקום האחסון שלך, כך שתצטרך להיפטר מהם. השליכו את כל כלי מריחת הספוג שהגיעו עם האיפור ורכשו מברשות טובות וניתנות לכביסה שלא יגרמו לשטח האחסון להיראות לא מסודר. יש להשליך גם כל פחזניות אבקה כמו גם ספוגי יסוד מלוכלכים שאינם נקיים. כאשר אתה משתמש במברשות נקיות כמו גם בכלי מריחה אחרים, אתה מאריך את חיי האיפור על ידי סילוק חיידקים ושמנים המוכנסים אליו.

תהנה מגישה קלה לאיפור שלך עם אחסון איפור מאורגן

לאחר שתסיימו לארגן היטב את אחסון האיפור שלכם, תוכלו לראות את כל מה שיש לכם, וגם תוכלו לנצל אותו היטב. את תיהני להיות בשגרת איפור פחות לחוצה וגם יעילה שכן הכל יהיה מסודר. בין אם אתה רוצה לגשת לאיפור השימוש היומיומי שלך או לאיפור שאתה משתמש בו לאירועים מיוחדים או כל דבר אחר, כאשר אחסון האיפור מאורגן, אתה הולך לאתר אותו באופן מיידי מבלי לדשדש כדי לחפש אותו.Source by Alphaeus J Khisa